O Mnie

IMG-2216

Cześć, jestem Patka!

Moja przygoda z obrazami zaczęła się w kwietniu 2020 roku. Z drewnem jestem związana od małego, co zawdzięczam mojemu kochanemu tacie- stolarzowi. W swoich dziełach ukazuje to co kocham najbardziej. Naturę, która nie zawsze jest doskonała, ale to właśnie stanowi jej piękno! Zapraszam Cię do mojego świata!

Obrazy tworzę w 100% własnoręcznie, począwszy od pozyskania drewna po malunek na płótnie. Surowiec zakupuję na tartaku, dlatego masz pewność, że jest on odpowiednio wysuszony i beż żadnego nieproszonego gościa.

Moje 2-letnie doświadczenie w pracy z drewnem, pozwoliło mi na znalezienie najlepszego sposobu jego obróbki tak, aby wydobyć z niego to, co najpiękniejsze! Moja autorska technika daje możliwość wycięcia każdego wzoru, jaki zapragniesz. Łoś, wilk, jeleń, a może świerkowy las? Żaden problem.

Do gotowej ramki przymierzam płótno i wtedy dzieje się magia. Każdy obraz staje się unikatem. Każde pociągnięcie pędzla to osobliwa, szczególna historia, stworzona specjalnie dla Ciebie. Gotowy obraz zabezpieczam werniksem, abyś mógł cieszyć się nim na lata!